Kullanım için talimatlar Prostaline

Prostalin tabletlerinin kullanım talimatları

Prostaline nasıl kullanılır

Prostalin, ağrıyı hafifletmeye ve normal yaşama dönmeye yardımcı olan bir anti-prostatit ilacıdır. İlacın alınmasından olumlu bir sonuç elde etmek için, kullanım talimatlarında belirtilen kabul kurallarına uymalısınız.

Etkili ilaç alımı için koşullar:

  • Sigarayı bırakmak. Ayrıca alkollü içecek tüketiminin sınırlandırılması önerilir.
  • Menü ayarları. Tuzlu ve tütsülenmiş yiyecekler, baharatlar, yağlı ve tatlı yiyecekler günlük diyetten çıkarılmalıdır. Ayrıca herhangi bir kırmızı şekerleme ve sebzeden vazgeçmeye değer. Menüye balık, et, çorba eklemeniz gerekecek.
  • Şeker ve baldan kaçınmak. Bu durumda, popüler ürünleri marshmallow veya reçel ile değiştirebilirsiniz.
  • Stresi azaltın. Aşırı soğutmamak, çatışmalardan kaçınmanız önerilir.
  • Yakın ilişkilerin reddedilmesi. Ağrı belirtileri geçene kadar cinsel ilişki sınırlandırılmalıdır.

İlacın zamanında alınması ve yeni alışkanlıkların geliştirilmesi, yeni bir menünün tanıtılması istenen sonuca ulaşılmasına yardımcı olacaktır. İlaç nasıl kullanılır? Prostalin kapsülleri bol su ile ağızdan alınmalıdır. Prostatite karşı kabuğunu açmanıza ve kapsülün tozunu yemenize gerek yoktur. İlacın dozu, yemeklerden sonra günde 1 kapsüldür.

İlk sonuçlar, kursun başlamasından bir hafta sonra görünecektir. Tam bir iyileşme için 30 ila 40 tablet - 2 paket Prostalin içmeniz gerekir. Tedaviden sonra, önceki ritim ve yaşam tarzına geri dönmemelisiniz. Alkol ve abur cuburdan kaçınmak, hastalığın tekrarlama riskini azaltacaktır.

Tedaviye girmek için endikasyonlar - herhangi bir aşamadaki prostatit. Alet, bileşimin bileşenlerine alerjisi olan hastalar tarafından kullanılması tavsiye edilmez. İlacın kullanımı için tek kontrendikasyonlar bunlar. Besin takviyesinin yan etkisi yoktur. Kıbrıs'ta yaşıyorsanız şirketin web sitesinden Prostaline satın alabilirsiniz.